Rodinka u nás doma /jenom část naší rodinky/

1. února 2008 v 21:07 | Monča a Lucka |  Naše Fotečky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Admin Admin | E-mail | Web | 28. března 2008 v 12:05 | Reagovat

Nejsme dokonalé. Někdy se nám zkrátka nedaří vše dle našich představ. Chceme naučit dítě chodit na nočník, ale bez úspěchu, snažíme se vzdory našich ratolestí řešit s klidným hlasem, ale někdy prostě křičíme, z čehož máme pak akorát výčitky... Těžko hledáme jiných témat než je kojení, pleny, růst zubů, první krůčky, usínání, oblékání, úklid...

Už jste si zoufaly, co jste to za matky, manželky a hospodyně? Máte pocit, že jste v tom samy? Nejste! Být na mateřské a rodičovské dovolené mnohdy připomíná bludný kruh, ze kterého není cesty ven. Jen těžko se nám daří být plně matkami, manželkami, partnerkami a ženami, mnohé si odpíráme, nedovolíme... Všude se dočítáme o tom, jak bychom měly dítě vychovávat, co je vhodné a nevhodné, špatné a nepřijatelné, ale jaká je realita? Jde to? Berete si rady odborníků k srdci nebo se prostě jen řídíte vlastním instinktem?

Blog nemá přinášet odborné články, ale dát prostor všem maminkám, které se chtějí podělit o své zkušenosti s dětmi. Založeno bylo několik rubrik, do kterých je možno posílat příspěvky. Je-li vaše téma nezařaditelné, navrněte další rubriku a bez problémů se vytvoří.

Pište své příběhy, příhody, rady a tipy, otevřete oči maminkám. Pište na kruh-matek@seznam.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama